Neonowe odcienie lakierów hybrydowych – jakie kolory wybrać?

Miesiące wakacyjne sprzyjają nie tylko wypoczynkowi i chłonięciu energii słonecznej, która będzie musiała wspierać nas podczas krótkich dni jesienią oraz zimą. Lato to również dobry czas na zmiany w stylizacji paznokci, dlatego producenci lakierów (również hybrydowych) tworzą z tej okazji specjalne kolekcje dla swoich klientek.

Na czym skupiają się w owym czasie marki, dzięki którym salony kosmetyczne mogą zaoferować paniom tak różnorodny manicure i pedicure hybrydowy? Główną rolę gra tu paleta barw, a więc konkretne odcienie oraz ich wersje. Nie od dziś wiadomo, że wakacje sprzyjają modzie na bardziej wyraziste kolory paznokci.

Dlaczego więc nie spróbować wykorzystać okazji i nie przetestować jednego z bardziej jaskrawych produktów w wybranej ofercie? Jakie neonowe lakiery i kolory warto wybrać, by podkreślić swoją kobiecość i jednocześnie zrobić to z klasą i smakiem? O tym poniżej.

Dlaczego warto wybrać neonowe kolory lakierów?

Wakacyjna beztroska sprzyja dobrej zabawie, ale też nierzadko utrudnia utrzymanie trwałości manicure. Z formułą hybrydową nie trzeba jednak martwić się o wytrzymałość stylizacji, gdyż utwardzona jest ona w specjalnej lamie UV/LED i gwarantuje nawet 4 tygodnie nieskazitelnego efektu estetycznego (bez odprysków i marszczenia się powierzchni koloryzującej płytkę paznokcia). Dlaczego jednak warto postawić tu na neonowe barwy (zwłaszcza w okresie wakacyjnym)? Uzasadnieniem takiej decyzji mogą być:
– doskonały wygląd zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach,
– chęć podkreślenia swoich dłoni i wyróżnienia się na tle innych kobiet,
– potrzeba zmiany i nadania wyrazistości swojej osobowości i ogólnemu efektowi stylizacji,
– wspaniały kontrast lakierów neonowych z wakacyjną opalenizną,
– szeroka paleta kolorów.

Neonowe barwy tego sezonu!

Tego lata neonowe kolory lakierów hybrydowych powracają po raz kolejny do linii produktów wielu marek działających w tej branży. Jakie z nich będą tego lata najbardziej popularne, czas pokaże. Już dziś jednak możemy przyjrzeć się bliżej temu, które odcienie pojawiają się najczęściej w ofercie. Analizując asortyment kilku marek (w tym linii lakierów hybrydowych Sey by Cosmetics Zone), możemy z całą pewnością stwierdzić, że klientki salonów kosmetycznych będą korzystały najczęściej z manicure i pedicure w kolorze:
– intensywnego różu,
– soczystej zieleni,
– nastrajającego pozytywnie odcienia pomarańczu.

Mniej popularne jednak równie piękne!

Wakacyjne kolory neonowe, które znaleźć można w kolekcjach wielu renomowanych marek lakierów hybrydowych (np. w linii lakierów hybrydowych Sey by Cosmetics Zone) to nie tylko róż, pomarańcz i zieleń. Niemal równie często producenci tego asortymentu stawiają także na odcienie niebieskiego (choć trzeba tu przyznać, że ich barwa jest nieco bardziej subtelna i mniej jaskrawa). Jeśli natomiast kobieta chciałaby zmienić stylizację swoich paznokci, lecz niekoniecznie przy pomocy neonowych kolorów, to może postawić tego lata na mocno nasycone i lekko przyciemnione wersje czerwieni, błękitu oraz różu (w tym wypadku np. z formułą wzbogaconą o drobiny brokatu).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *